Witajcie!
Temat powitania załatwiłem w odpowiednim dziale jednak na wstępie tej galerii chciałem zaznaczyć,że w temacie E24 jestem totalnie zielony.
Miałem 3xE34 i E32 jeśli chodzi o starsze BMW oraz kilka starszych jednośladów jednak 6-er zakupiłem przypadkiem jednak non stop chodzę z bananem na gębie ![]()
Moja bawarka pochodzi z 1985 roku.
VIN: WBAEC710009403232
Pod maską rzecz jasna m30b35:
-kolektory wydechowe z alpiny(owinięte bandażem)
-fotele recaro w czarnej skórze
-końcowy(ponoć) również z alpiny
I z takich ciekawszych rzeczy to chyba wszystko.
Jeśli chodzi o zdjęcia to wrzucę jedno,poglądowe,a na dniach wrzucę ich całą masę ![]()
Na chwilę obecną mam do zrobienia
1)Ucieka iskra więc kupiłem już
-przewody zapłonowe NGK
-kopułka BOSCH
-palec Bremi
-świece NGK
2)wyjące wspomaganie(jest płyn także przyczyny będę jeszcze szukał)
3)odświeżyć wnętrze(auto stało kupę czasu w szopie więc muszę poprać dywany itp)
4)poszycia progów+burchle na tylnych nadkolach
5)podpora wału
6)opony(mam w garażu z bardzo ładnym dotem więc wpadną 225/50/16
7)odświeżyć lakier(póki co przepoleruję mechanicznie,a przed zimą pewnie odnowię powłokę)
8)Wymienić listwy przedniego zderzaka-brak środkowej+boczne zamontowane na wkręty ![]()
Auto nie jest idealne ale i nie kosztowało krocie.
Mam sporo zapału i jestem przekonany,że w przeciągu kilku miesięcy doprowadzę je do naprawdę ciekawego stanu ![]()
Jednak bez Was się to nie uda dlatego w tym temacię proszę o wyjaśnienie kilku kwestii.
Przede wszystkim jaką wersję E24 posiadam?
Szczególnie dziwi mnie kilka wersji przedniego zderzaka.
Poszukuję przednich listew na zderzak jednak boję się,że kupię niewłaściwe.
Pomożecie? ![]()
pozdrawiam!




