Oczy mnie wypadli. Takie rzeczy przed snem!
To chyba dlatego nie moge zasnac ![]()
ładne… felgi ![]()
Ciekawe ciekawe …
Było już kombi, cabrio, teraz pickup, kiedyś jeszcze na mobile.eu była wystawiona w “rost” style.
Może czas zacząć kompletować te “unikaty” żeby nie popaść w rutynę i mieć inne E24 na każdy dzień tygodnia ![]()
być może kiedyś jeszcze pojawi się limuzyna na bazie e24 bo no ile pamiętam kiedyś na allegro było coś takiego tylko na bazie e21 ![]()
było e30 pick-up, e28 pick-up, jest i e24 pick-up.
mnie tam się podoba, tylko dlaczego ten środek ma od e31 w planach ![]()
Gdzie Wy macie tego pickup-a? Ja go jakoś nie widzę
![]()
to nie gap sie pan na te blondi po prawej pis’owskiej stronie, bo to tylko gra wstępna, a później to już tylko piekło palikota i wojna z rosją i carem putinowem…
