polecam również:
Czemu nie ma tu tej słynnej ze Starachowic
![]()
polecam również:
Czemu nie ma tu tej słynnej ze Starachowic
![]()
Oj trzeba do nich napisać że zapomnieli o jednym egzemplarzu - M7 ![]()
da sie nie znac tej strony?
Filip juz musi sie lansować
Typowy warszawiak ![]()
jutro moze sie przykonam czy juz powstaje replika m7…
Pochodzę z Wrocka Mati ![]()
To w taki razie przepraszam, mały update:
Filip juz musi sie lansować
Typowy warszawiak z Wrocławia ![]()