Fajna stronka

polecam również:

Czemu nie ma tu tej słynnej ze Starachowic :laughing: :laughing: :laughing:

Oj trzeba do nich napisać że zapomnieli o jednym egzemplarzu - M7 :laughing:

da sie nie znac tej strony?

Filip juz musi sie lansować :laughing: Typowy warszawiak :sunglasses:

jutro moze sie przykonam czy juz powstaje replika m7…

Pochodzę z Wrocka Mati :sunglasses:

To w taki razie przepraszam, mały update:

Filip juz musi sie lansować :laughing: Typowy warszawiak z Wrocławia :sunglasses: