Czy ma ktos moze foto felg Alpiny 16, stary model bez dekli.
W dobrej rozdzielczosci, mam takie felgi do odmalowania i musze jakas farbe dobrac,
Pytanie z ‘innej beczki’
Czy 6 z 87r. jest ocynkowana?
Czy ma ktos moze foto felg Alpiny 16, stary model bez dekli.
W dobrej rozdzielczosci, mam takie felgi do odmalowania i musze jakas farbe dobrac,
Pytanie z ‘innej beczki’
Czy 6 z 87r. jest ocynkowana?