ty też na moje zapytania dot. fotek z renowacji skóry nic nie odpowiedziałeś , a poza tym jeszcze kilka osób też chciałoby na pewno się dowiedzieć, gdzie to kupić można wprawdzie w BMW, ale koszt jest znaczny
W pracy mamy rękaw z grubej folii, ale to nie to samo klejenie taśmą a folia samoprzylepna. Z Linka Starcarz wpadłem na pomysł kontaktu z firmą 3M z zapytaniem o dostępność w PL. Ale ta szócha jest wymagająca
nie wiem, ale aluzje zrozumiałem. Cena za przeszyłke tak lekkiej rzeczy jak ta folia to wcale nie majątek i nie ma co narzekać. Choć pomysł z kontaktem bezpośrednim z 3M to dobry pomysł, spróbuj i daj znać tutaj bo ten towar widze ostro reglamentowany jest