Fotele RECARO SPORT, te glebsze niz “normalne” do E24 maja zrobione dolne mocowanie pasa bezpieczenstwa przy fotelu, u mnie jest ono puste bo pasy mam seryjnie przykrecone do nadwozia tak jak w zwyklych fotelach, wie ktos jak to fabrycznie mocowali??? troche mnie drazni to mocowanie przy fotelu, ale chcialbym jak “najfabryczniej” i nie wiem czy przy mocowaniu do fotela byl taki sam pas… moze ktos obeznany…
jak odzyskam moja cyfrowke to ci podesle foto na emila - czyli okolo weekendu
Z gory dziekuje i czekam, draznia mnie te mocowania, najchetniej bym przelozyl ale chce zeby bylo cacy
No i jak tam cyfrowka?? Jak bys juz pstrykna to najlepiej na 628CSi@poczta.fm
siostra oddac mi nie chce
wiec cierpliwosci troszeczke
Nie no pytalem z ciekawosci, czy nie zapomniales, z 6-teczka bede sie widzial najwczesniej w nastepny weekend a i wtedy nie musze juz wszystkiego wiedziec bo odstawilem ja juz na zime i bede grzebal przy wszystkim spokojnie w dowolnej kolejnosci. Wdzieczny tez bede za zdjecia wszelkich elementow klimy, jak najdokladnieszych, roznych detali ale to juz w innym temacie bylo.
moge jej zrobic małą sesje
napisz co pstryknac bo za jakies dwa tygodnie odstawiam moja bume do szkocji - tam ponoc zimy lagodniejsze i nie wiem jak bedzie wygladac sytuacja z netem na obcej ziemi
Co jest Jedrek
Mam nadzieje, ze to wypad turystyczny.
znaczy się “6”, czy siostrze ![]()
moge siostre wsadzic do 6 i zapiac w pasy, wtedy bedzie bardzo obrazowo
a do Szkocji do kolegi sie wybieram z moja kobieta, ale nie wiem jak to 6 zniesie bo to prawie 2500 km
no i wrocic trzeba z klasa a nie na lawecie - moze byc ciezka wyprawa
i to tak na zimę
odważny jesteś ![]()
choć po drodze gór wielkich nie ma to jednak bym sięnie odważył - większa frajda w lecie chyba ![]()
eee, bez przesady, 2500 to dla BMW betka, pozatym tam Europa a nie polski zaścianek. Tam znaja takie auta jak nasze i podziwiają.
Kiedyś słyszałem historię jak to koleszka Volvo Amazonem pojechał do Szwajcarji na narty i pech chciał że ktoś mu wjechał w drzwi.
Naprawa w warsztacie Volvo trwała aż 3 dni.
Aż, bo dzień czekali na nowe drzwi , które przyleciały ze Szwecji.