Wlasnie sie okazalo ze pekla mi rura miedzy srodkowym i tylnym tlumikiem. Gdzie by to mozna zespawac? Znam co prawda blacharza w Starych Babicach i w ostatecznosci tam sie kopne, ale ze mieszkam na Mokotowie, to mi sie z takim duperelem nie chce tam tluc i wolalbym cos blizej ![]()
Odpowiedź jest jedna … ul. Harfowa
Lesiu - kolega Adama, właściciel E21, robiłem coś z wydechem w zeszłą sobotę u niego, tel. 504 849 429.
Ta Harfowa to nawet by i niezle byla zlokalizowana - calkiem niedaleko. Widzialem wypowiedzi o nich tu na forum, tylko odnioslem wrazenie ze raczej robia cale wydechy - pytanie czy beda chcieli zajac sie duperelem
Ale nie szkodzi sie dowiedziec.
A ten Lesiu to gdzie “przyjmuje”?
Blizne, 1 miejscowość za Wawą jadąc Górczewską. Blisko.
Na Harfowej zrobią wszystko. Duperel też !
Na Harfowej duperelę zrobią tylko będziesz musiał poczekać w kolejce, a do Lesia zadzwonisz i umówisz się na konkretną godzinę i od ręki. Wybór nalezy do Ciebie ![]()
e tam w kolejce… wystarczy być jak otwierają, o 7.00 i nie ma kolejki…