Głodny fiskus

no to kto już ściągnął szóche to niech się cieszy - od nowego roku wchodzi nowy podatek - 4zł*3500 = 14000zł podatku :smiling_imp: ZŁodziejstwo

niestety wchodzi. Z jednej strony dobrze, bo ceny skoczą do góry, ale z drugiej współczuję ludkom chcącym kupić 6-tkę u wroga.

TAK tylko się ciszyć…

ech nie wiem, powiem Wam, że się ciesze i martwie na raz :confused:

nie wiem z czego sie cieszyc, wiem ze biorac sobie na czesci nie bede musial tego placic

My POLACY - napewno coś wymyśłimy - polak nie taki żeby płacił.

A cieszyć się to tylko dlatego że i marwić się też odrazu.

Napewno będą plusy i minusy tego tak to bywa.