no to kto już ściągnął szóche to niech się cieszy - od nowego roku wchodzi nowy podatek - 4zł*3500 = 14000zł podatku
ZŁodziejstwo
niestety wchodzi. Z jednej strony dobrze, bo ceny skoczą do góry, ale z drugiej współczuję ludkom chcącym kupić 6-tkę u wroga.
TAK tylko się ciszyć…
ech nie wiem, powiem Wam, że się ciesze i martwie na raz ![]()
nie wiem z czego sie cieszyc, wiem ze biorac sobie na czesci nie bede musial tego placic
My POLACY - napewno coś wymyśłimy - polak nie taki żeby płacił.
A cieszyć się to tylko dlatego że i marwić się też odrazu.
Napewno będą plusy i minusy tego tak to bywa.