Haha ha Viper czy E23 ??

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=105126704

:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

nie wiem dlaczego - ale jak widze srebrne radio w czarnej deske to mnie trzęsie - przecież to pasuje jak świni siodło - może już stary jestem - nie trendy :sunglasses:

tez mnie to razi , sprzet musi byc dobrany , ale radi scierpie , gozej z paskami dla … pieszych :stuck_out_tongue:

Radio… to prawda, dlatego ja mam czarne :sunglasses:

Paski paskami ale przy Nereczce tez ktoś majstrował :astonished: :laughing: