http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=105126704
![]()
nie wiem dlaczego - ale jak widze srebrne radio w czarnej deske to mnie trzęsie - przecież to pasuje jak świni siodło - może już stary jestem - nie trendy ![]()
tez mnie to razi , sprzet musi byc dobrany , ale radi scierpie , gozej z paskami dla … pieszych ![]()
Radio… to prawda, dlatego ja mam czarne ![]()
Paski paskami ale przy Nereczce tez ktoś majstrował
![]()