Dojdzie pewnie jeszcze robota przy tapicerce - ten welur trochę dziwnie wygląda - leży kiepsko, brak kedr na krawędziach, kolor nie zgrywa się z resztą - wygląda bardziej na “wypoczynek” z lat 90-tych niż na oryginał. Na stronie http://car-cm.jp/brochure/ są wzory tapicerek z 1983 (jest coś co wygląda na welur) i potem dopiero z 1986 - weluru nie ma. Kierownica też dziwnie wygląda.
Kumpel się najarał jak szczerbaty na suchary.
Wczoraj to już połączeń lotniczych szukał,dzisiaj jest już lepiej - zauważył że złoty do ełro ma niekorzystny kurs.
Po weekendzie powinien odpuścić.