Hiszpan

Panowie takie auto:
http://www.mobile.de/pl/Samochod/BMW-635CSi/vhc:car,pgn:1,pgs:10,srt:price,sro:asc,ms1:3500_-23_,frn:1980,frx:1985/pg:vipcar/219867351.html

VIN:WBAEC810X08182234

Trzeba będzie zrobić(z tego co na zdjęciach):

-Malowanie
-Deska do wymiany(czy może ktoś walczył już z takim dużym pęknięciem)
-Spojler wypierdzielić
i… (WSZELKIE UWAGI BĘDĄ MILE WIDZIANE)

BRAĆ?

07.jpg

05.jpg

03.jpg

02.jpg

01.jpg

07.jpg

05.jpg

03.jpg

02.jpg

01.jpg

Dojdzie pewnie jeszcze robota przy tapicerce - ten welur trochę dziwnie wygląda - leży kiepsko, brak kedr na krawędziach, kolor nie zgrywa się z resztą - wygląda bardziej na “wypoczynek” z lat 90-tych niż na oryginał. Na stronie http://car-cm.jp/brochure/ są wzory tapicerek z 1983 (jest coś co wygląda na welur) i potem dopiero z 1986 - weluru nie ma. Kierownica też dziwnie wygląda.

Sprawdź po VINie jaki był kolor auta i tapicerka.

No tapicerka niezła :laughing:

tapicerka jest szyta, to widać, słychać i czuć :grin:

Kumpel się najarał jak szczerbaty na suchary.
Wczoraj to już połączeń lotniczych szukał,dzisiaj jest już lepiej - zauważył że złoty do ełro ma niekorzystny kurs.
Po weekendzie powinien odpuścić.

A jaka powinna być? Sklejana? :grin:

szyta w sensie…nieudolnie próbująca nawiązywać do oryginału… :sunglasses:

“szyta grubymi nićmi” :grin:

Przyjeżdżam dzisiaj pod warsztat, a tutaj taki biały (powiedzmy) baur stoi.
Ten z Hiszpanii podobno się sprzedał.

02.JPG

01.JPG

02.JPG

01.JPG

to auto już ktoś z forum kiedyś kupił… jakieś 6 lat temu…

No to dopiero teraz trafiło do warsztatu.
cdn.

Ło kurde, chętnie bym na żywo pooglądał te “baur” szóstke. Czyje to ??? :astonished: