Ależ ta M-ka fajna - oczywiście ta starsza ![]()
nowa pachnie kupą
ja bym tam chciał mieć oba egzemplarze w swoim garazyku ![]()
Popieram Marka ![]()
a czy da sie ten filmik sciaganc ? i jesli tak to jak
na nowe 6 mnie nie stac , stare juz mam
wiec nie mam co komentowac ![]()
Ja też bym chciał nową 6 .
Wiecie ile fajnych samochodów można kupić za kasę ze sprzedaży ![]()
może nawet na jakiś garaż by starczyło ![]()
Jak dla mnie z tych dwóch najlepsza jest Alpinka B7 ![]()