i jeszcze jeden/ nowe kontra stare

Ależ ta M-ka fajna - oczywiście ta starsza :astonished:

nowa pachnie kupą

ja bym tam chciał mieć oba egzemplarze w swoim garazyku :sunglasses:

Popieram Marka :wink:

a czy da sie ten filmik sciaganc ? i jesli tak to jak

na nowe 6 mnie nie stac , stare juz mam :wink: wiec nie mam co komentowac :wink:

Ja też bym chciał nową 6 .

Wiecie ile fajnych samochodów można kupić za kasę ze sprzedaży :laughing:

może nawet na jakiś garaż by starczyło :wink:

Jak dla mnie z tych dwóch najlepsza jest Alpinka B7 :slightly_smiling_face: