A kto płaci ![]()
najpierw proponuje pójście do punktu TotoLotka:)
Aaaaaaaaaleś poszedł po bandzie ![]()
a co koledzy
złe autka ![]()
jak miałbym furmankę siana to poszdłbym i natychmiast kupił nieską 507 pomimo, że stan nie jest na 1
Jest piękna… ![]()
m1 za skromne 89000 ![]()
^^
bo to skromne autko i skromny był nakład ![]()
wiem wiem… ![]()
Ech…dobrze, że marzenia nie kosztują, aczkolwiek wczoraj wysłałem totka - marzenia za dychę ![]()
To się nazywa podatek od marzeń ![]()