Idę na zakupy, idzie ktoś ze mną???

http://www.exclusivebmws.com/search/de/

A kto płaci :wink:

najpierw proponuje pójście do punktu TotoLotka:)

Aaaaaaaaaleś poszedł po bandzie :astonished:

a co koledzy :question: złe autka :question:
jak miałbym furmankę siana to poszdłbym i natychmiast kupił nieską 507 pomimo, że stan nie jest na 1 :smiling_imp: Jest piękna… :astonished:

m1 za skromne 89000 :face_with_rolling_eyes:

^^
bo to skromne autko i skromny był nakład :grinning:

wiem wiem… :face_with_rolling_eyes:

Ech…dobrze, że marzenia nie kosztują, aczkolwiek wczoraj wysłałem totka - marzenia za dychę :wink:

To się nazywa podatek od marzeń :grinning: