Tak się zastanawiam bo moim marzeniem szóstkowym jest albo jeden z pierwszych modeli E24 albo M635. Zawsze mi sie podobał wygląd wczesnych szóstek.
Pozdrawiam
radosc
Tak się zastanawiam bo moim marzeniem szóstkowym jest albo jeden z pierwszych modeli E24 albo M635. Zawsze mi sie podobał wygląd wczesnych szóstek.
Pozdrawiam
radosc