Instrukacja, schematy, książka napraw do e-24 635

to jest myśl, tylko, że jak rozłożysz swoje auto to znajdziesz takie małe komputerowe wydruki specyfikacji nadwozia - jak tapicera, korory, numery nadwozia itp… Jak ktoś kiedyś wbije to do komputerka u helmutów to szybko wyjdą zmiany. Może to nie jest kłpot, trzeba się tylko zorientować jakie ma to znaczenie z punktu widzenia kolekcjonerskiego - ja nie mam pojęcia :face_with_rolling_eyes:

jak wyciągałem kubły z tyłu - to fakt - były “metki” :sunglasses:

no, to przynajmniej możesz sobie posprawdzać wszystko, tam jest również podany numer nadwozia - możesz się w ten sposób dowiedzieć czy nie było kręcone nic nigdy :wink:

Widzę, że z mojego tematu zeszło na metki:)
Wracając do wszelkie maści instrukcji: są takowe w Niemczech do zdobycie?

Jeśli komuś zechce się tłumaczyć to tu jest historia i troche danych

http://europeancarweb.com/tech/0401ec_6series/

mnie się nie chce :astonished: Maniek szprecha the best

można zrobić regenerację http://www.lts-auto.pl/p.php?p=ofirmie

Może i szprecha, ale z angielskim to już mu tak pieknie chyba nie idzie :wink:

Przed renowacja proponuję zapoznać się z tym;
http://wosoz.bip-i.pl/public/
Bez tego auto jest warte 6000zł i nawet DAS nie wiele pomoże…
Wpis w rejestrze Konserwatora Zabytków podwyższa wartość auta.

Adaś, ale sprawdzałeś już to :question: Jeżeli moje auto ma 20 lat i chcę zrobić mu dobrze lakierując i wymieniając wiele elementów oczywiście na oryginał :wink: to mam przed tym z kimś porozmawiać czy tuż po :question:

Masz porozmawiać o tym przed renowacją…

no to pięknie, a wiesz może do kogo się konkretnie zgłosić :question:

Kuba,

a może poprostu zadzwonić do Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków:)?
Kontakt powinien być na BIP-ie Warszawy.

proszę oto link z kontaktami:
http://www.bip.warszawa.pl/informacja.asp?in_id=91&mn_id=193

Zadzwoń i dowiedz się szczegółów u Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków…