to jest myśl, tylko, że jak rozłożysz swoje auto to znajdziesz takie małe komputerowe wydruki specyfikacji nadwozia - jak tapicera, korory, numery nadwozia itp… Jak ktoś kiedyś wbije to do komputerka u helmutów to szybko wyjdą zmiany. Może to nie jest kłpot, trzeba się tylko zorientować jakie ma to znaczenie z punktu widzenia kolekcjonerskiego - ja nie mam pojęcia ![]()
jak wyciągałem kubły z tyłu - to fakt - były “metki” ![]()
no, to przynajmniej możesz sobie posprawdzać wszystko, tam jest również podany numer nadwozia - możesz się w ten sposób dowiedzieć czy nie było kręcone nic nigdy ![]()
Widzę, że z mojego tematu zeszło na metki:)
Wracając do wszelkie maści instrukcji: są takowe w Niemczech do zdobycie?
Jeśli komuś zechce się tłumaczyć to tu jest historia i troche danych
mnie się nie chce
Maniek szprecha the best
można zrobić regenerację http://www.lts-auto.pl/p.php?p=ofirmie
Może i szprecha, ale z angielskim to już mu tak pieknie chyba nie idzie ![]()
Przed renowacja proponuję zapoznać się z tym;
http://wosoz.bip-i.pl/public/
Bez tego auto jest warte 6000zł i nawet DAS nie wiele pomoże…
Wpis w rejestrze Konserwatora Zabytków podwyższa wartość auta.
Adaś, ale sprawdzałeś już to
Jeżeli moje auto ma 20 lat i chcę zrobić mu dobrze lakierując i wymieniając wiele elementów oczywiście na oryginał
to mam przed tym z kimś porozmawiać czy tuż po ![]()
Masz porozmawiać o tym przed renowacją…
no to pięknie, a wiesz może do kogo się konkretnie zgłosić ![]()
Kuba,
a może poprostu zadzwonić do Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków:)?
Kontakt powinien być na BIP-ie Warszawy.
proszę oto link z kontaktami:
http://www.bip.warszawa.pl/informacja.asp?in_id=91&mn_id=193
Zadzwoń i dowiedz się szczegółów u Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków…