IV Rajd BGC/II Runda Mistrzostw Okręgu Warszawskiego Pojazdó

Dla tych, którzy z róznych przyczyn nie mogą jechać do koszałkowa
http://www.british-garage.waw.pl/news/index.php?news_id=23

[ Dodano: 26-09-2006, 12:38 ]
Wygrał Apolinary Bartnicki w BMW dixi - jedyne przedwojenne auto na rajdzie. Poza tym nie było BMW poza moją szóstką która nie była uczestnikiem.
Poza tym że cewka postanowiła mi upiększyć komorę silnika (objeżdżałem próby sportowe i się przegrzała nieco :confused: )to wszystko było w porządku. Jak będę miał filmik z jednego z moich przejazdów to oczywiście wrzucę.
III Okręgówka ma się odbyć w Płocku organizowana przez kogoś innego i chciałbym się na nią przejechać. W związku z tym szukam sponsora :slightly_smiling_face: