Silnik z mojego 628CSi doczekal sie zmilowania, po koniecznych naprawach zazna calkiem innego zycia a mianowicie wyladowal wczoraj w naszym nowym dupowozie (o samym dupowozie kiedyindziej).
Dla niewtajemniczonych: silnik po drobnym tunningu krecacy sie ciut wyzej niz przecietnie, pozbawiony odcinki, na YTP zlamal sie pedal gazu i zablokowal w pozycji maks, podczas nieudanej pruby zmiany biegu wskazowka obrotomierza polatala sobie po wskazaniu chwilowego zuzycia paliwa, diagnoza A: dwie zlamane dzwigienki na wydechu i jeden krzywy zawor, diagnoza B po otwarciu silnika: zniszczone wszystkie dzwigienki wydechowe, skrzywione wszystkie 6 zaworow wydechowych.
Kilka fotek:



