moi drodzy, wprawdzie ten temat powinien pojawić się jakiś miesiąc temu, ale wpadłem na ten pomysł dopiero wczoraj. koszt kalendarza takiego jak na foto z dowolnym nagłówkiem (druk pełny kolor) i drukowaną stopką przy ilości 100 stuk to 25 pln za szutę. ktoś byłby zainteresowany ![]()
W tym roku bedziemy zbierac (robic foty) materialy do naszego kalendarza z naszymi furkami.
A za taki dziekuje… za malo fotek ![]()
już fotki z 2005 miały być do kalendarza i co ![]()
nieladne wyszly… ![]()
jeżeli mogę
to moze lepszy byłby kalendarz o duzym formacie powiedzmy 100x70 ze wszystkimi miesiacami na jednej stronie. Wydruk w kolorze czegoś takiego to koszt ok. 30zł ale teraz pewien nie jestem ale bede wiedział niedługo
mozna zawsze klimatyczna fotkę zrobić i na czarno-biało walnąc to koszty sie zmiejszą wtedy.
o czymś takim też myślałem, ale jak widać powyżej zainteresowanie ideą jest znikome ![]()
Na pytanie “ktoś byłby zainteresowany” - odpowiadam - ja jestem zainteresowany, jakos malo mam 6 na scianach (ale za to na wszystkich monitorach jest) ![]()
Jak bede miał czas to zrobię próbkę… chyba że Ty Macias masz czas i chęci… to zrób tak zeby tło było zmienne
każdy mogłby mieć fotkę swojego auta ![]()
Mysle ze trzeba by wybrac 12 najladniejszych E24 uzytkownikow forum, najlepiej auta z roznych lat produkcji i zrobic elegancki 12 stronnicowy kalendarz. Nie musi byc az tak tani, ale niech bedzie ladny i swojski.
To wtedy będzie 12-stu chętnch na ten kalendarz. O koszty moge sie dowiedzieć jutro przypuszczalny rozmiar to A3 czyli 2xA4. Wiem ze koszt druku A3 kolor to 2.5zł za stronę, a A4 4zł lub 5zł… tylko ze to zwykły papier… doweim sie czegoś jutro to napisze… co i jak…
Ja wyrazilem chec zakupu takiego, i nie ma dla mnie wielkiego znaczenia czy moj samochod koniecznie znalazlby sie tam czy nie wiec moze a noz chetnych bedzie 13
Zarzucilem tylko propozycje co by mi sie podobalo, nie jestem na dzien dzisiejszy w stanie wyjkazac zadnej wiekszej aktywnosci w tym kierunku.
Panowie.
Temat kalendarza jest caly czas na tapecie. Brakuje swietnych zdjec naszych 6. Zbieramy sie z tym od jakiegos czasu, ale nie tak latwo na naszych zlotach znalezc jeszcze czas na fajna sesje. W tym roku jest plan zeby przy okazji naszych zlotow znalezc czas na foty - prawdziwe - dobre swiatlo, tlo, dodatkowe oswietlenie i oczywiscie ladna 6… ![]()
Sprzet posiada Adas (ja juz tez) i jesli beda checi - zrobimy piekne foty i piekne kalendarze. Najlepiej zrobic 12 stronicowe, ewentualnie jeszcze biurkowe. Co do kosztow - mozemy tego nie udzwignac (nawet jakbysmy chcieli bardzo zaoszczedzic) dlatego nadmiar kalendarzy mozemy wystawic na Allegro - a dochod zasili klubowe konto…
Panowie - ja mam teraz problem z fotkami ladnymi szesc do nowej strony - a co dopiero do kalendarza.
Wydrukowac to nie problem.
ASO jest szybsze od Nas… Dostałem dwa kalendarze z E24 CS formatu 50cm/100cm. Na Narbutta trzeba się do pań usmiechnąć i już :v;
rozumiem, że ten drugi łapnąłeś dla mnie ![]()
p.s.
a co w sprawie gumek dla mnie :??:
a co w Pabianicach nie macie gumek
![]()
![]()
jesli bedzie kalendarz , to ja biore na 100%
…niektóre fotki ze zlotu Czechów są cudne
![]()
Po tych fotach mam skłonności samobójcze…
Hehehe… Jeden wisi w studiu a drugi w garage ![]()
u nas w aso nawet nie wiedzą ze taki istnieje