Małe sprostowanie;) Marcin faktycznie wykonywał te same ewolucje 518, co ja 528i, ale jego nie wpuściłem za stery mojej strzały. To ja “sam” latałem slidami, które widać na fotach
Mam nadzieję, że się jakoś zbierzecie i zobaczymy się na track day-u:)