kielce w lipcu

Małe sprostowanie;) Marcin faktycznie wykonywał te same ewolucje 518, co ja 528i, ale jego nie wpuściłem za stery mojej strzały. To ja “sam” latałem slidami, które widać na fotach :slightly_smiling_face:

Mam nadzieję, że się jakoś zbierzecie i zobaczymy się na track day-u:)

pozdrawiam
pz

jak połatam most :smiling_imp:

Oczywiście. Jak byś jeździł bez? :slightly_smiling_face: Jest jeszcze sporo czasu, więc trzymam kciuki :slightly_smiling_face:

Ja tam Panowie? Na liście zgłoszeń mamy sześć beemek, ale tylko 2 sztuki szóstek…
zapisy są do 5 lipca:)

pozdr.
pz

mam pytanko i kto w koncu jedzie z Nas na 100% brac udzial?? :sunglasses: bo ja sie zastanawiam i jestem sklonny jechac :grinning:

Panowie Track Day już w sobote a zapisy chyba do jutra :sunglasses:

No to chłopaki macie czego żałować. Jazdy po torze ile wlezie etc. Ale niestety tylko 1 szóstka, jedna 02 oraz E3 :astonished:

http://rapidshare.de/files/25584530/Track_Day_Tor_Kielce_by_mimik.rar.html

Później wrzuce na Megaupload…