calkiem fajnie sie prezentuje ![]()
kurde, czepiam się, ale nie było jej w sześć ![]()
i co z tego ze nie bylo jej w 6
mi sie tam podoba dlatego linka zapodalem ![]()
calkiem fajnie sie prezentuje ![]()
kurde, czepiam się, ale nie było jej w sześć ![]()
i co z tego ze nie bylo jej w 6
mi sie tam podoba dlatego linka zapodalem ![]()