kierownica Alpinki

calkiem fajnie sie prezentuje :sunglasses:

kurde, czepiam się, ale nie było jej w sześć :sunglasses:

i co z tego ze nie bylo jej w 6 :grinning: mi sie tam podoba dlatego linka zapodalem :sunglasses: