kierownica zwykła CS/1 stary wieloklin

Niezniszczona, skóra chyba oryginalna, nigdzie nieprzetarta, nieprzecięta, nieporwana.
40 zł.

DSC_0011.jpg

DSC_0011.jpg

DSC_0011.jpg

Właśnie opisałeś kierownicę kierownicę w 8 słowach, z użyciem 5 zaprzeczeń… “NO man” z Ciebie :wink:

Lepiej brzmi “Nieman” - bardziej swojsko.

Spróbujmy innaczej: Keine zniszczona/ przetarta/ przecięta/ porwana. 40 zł.
Zresztą za tę cenę to ma keine znaczenie.

Znać od razu w Szanownych Kolegach nie tylko zamiłowanie do motoryzacji, ale i zacięcie do pedologii. Czekamy na dopełnienie studium przypadku przynajmniej o hipotezę, jeśli nie o diagnozę :grin:

A co to pedologia? Dobrze wiedzieć do czego ma się zacięcie.

Bijący rekordy popularności hit ostatnich lat, czyli miks pedagogiki i psychologii, przyprawiony szczyptą socjo :wink:

No patrz, a mnie się cholera jakoś tak z czym innym skojarzyło… :??:

:smiling_imp: :smiling_imp: :smiling_imp:

Nie wiem z czym Ci się skojarzyło ale do tego - uchowaj Boże! - nie mam zacięcia.

Swoją drogą porządna fajera za 40 zeta - senzacja.

Macias rugał mnie niedawno, że zbyt drogo swoje nerki cenię, więc robię co mogę by się w jego oczach zrehabilitować :stuck_out_tongue:

Sprzedajecie swoje nerki? Czego to już ludzie nie zrobią dla paru groszy…

No właśnie nie sprzedajemy. Rynek nie dojrzał jeszcze do mojej oferty :stuck_out_tongue:
Pewnie dlatego, że nie o grosze się tu rozchodzi…