Kolejna 6-stka na naszych "drogach"!

Witam Wszystkich!
Mam na imię Rafał i po 15 latach marzeń stałem się szczęśliwym posiadaczem 6!
Dane auta:
BMW 635 CSi, grudzień 1985, manual.
Pozdrawiam !
By the way: jeżeli macie jakieś pytania, czy problemy z kołami (felgi, opony) do swoich Rekinów to dajcie znać. Mam pewne doświadczenie. W miarę możliwości postaram się pomóc!

No to tylko pogratulować i powitać :sunglasses:

Witaj!
Jaki to rejon Polski :question:

Rydułtowy koło Rybnika, czyli Górny Śląsk.

Witamy :slightly_smiling_face:
A co do Oponek to może masz jakieś ąłdne 16 do sprzedania ??
potrzebuje właśnie na lato najchętniej 205 or 215 z takim fajnym rantem gumowym chroniącym felgę :slightly_smiling_face:
A tak apropos gdzie jest moje zdjęcie pod Nickiem po lewej ?? kto je śmiał skasowac :laughing: :question: :exclamation:

Sprawdze jutro w zapasach i dam znac :exclamation:

Wszystkie za duze emblematy beda kasowane przez lyzwe, jest caly temat na ten temat :slightly_smiling_face:

Od razu przypomina mi się dowcip z zajączkiem i miesiem - kto?!? pyta zając, ja! odpowiada miś, eeee to już nic, komentuje zając :sunglasses:
A co do emblematów to miłosz napisał prawdę, musimy niestety się ograniczać wielkością dla komfortu wszystkich :face_with_rolling_eyes:

A jak sobie wmontować emblemat :question: :question:

mozna załadować gotową fotkę na stronke http://imageshack.us/index3.php i wstawić link w profilu lub wysyłasz moderatorom (Adam, Kuba )

Witamy kolegę z Rydułtów!
Kolejny szóstkowicz ze Śląska!
Może napiszesz coś więcej o swojej 6?
I prosimy o fotki!

Przepraszam ze tak pozno , no coz czlowiek pracuje na czesci do swojej szuchy!
Samochod jest z grudnia 1985, pierwsza rejestracja maj 1986, jestem 5 wlascicielem i zgodnie z zalozeniami ostatnim :exclamation:
Kupilem go w grudniu od Grzegorza z Radomia ktory sprowadzil szuche w lipcu z Niemiec. Przebieg to 230 tys km :frowning: , 3,5l z G-kat-em :angry: w manualu.
Obecnie przygotowuje ja do sezonu tj. po prostu ogladam ja z bliska, z bardzo bliska i ucze sie.
Zdjecia umieszcze przy najblizszej okazji :grinning:

Będziesz na majówce :question:

Witam i zycze powodzenia w walce z przeciwnosciami jakie przysporzy Ci to genialne autko :wink:

Witam po dlugiej absencji :laughing:
Dziki za dobre slowo :exclamation:
Na mojowce raczej nie bede gdyz moja szucha dopiero w niedziele odjezdza do blacharza :cry:

no to blacharz ma mało czsu - tylko tydzień :sunglasses:

Blacharz jak tam blacharz, trzeba go popilnowac, natomiast wszystkie modly w intencji lakiernika!!! - ZEBY WYSZLO

Masz jakąś specjalną modlitwę :question: :astonished:

budzet na renowacje daj nam dzisiaj
jako dla 6 tak i dla 7
i odpusc nam rdze jako i my odpuszczamy wiejski tuning
teraz i przy kolejnych rekinach naszych
amen

krotki, bo freestyle, moze byc?:slight_smile:

No proszę…cóż za inwencja twórcza…podoba mi się odpuść rdzę :bulb: