Kolejny trening w Ułężu, 2011.04.02 ( sobota )

Trening w Ułężu. Sobota 9-15, 200-250 zl ( w zaleznosci od ilosci samochodow ). Info do mnie 601236410.

Tylko 3 auta :question:

Trening udał się, pogoda dopisała, oponki się dotarły a najważniejsze; udowodniliśmy plastikowym elektronicznym przyrządom do jeżdżenia, że rekiny potrafią wykręcić niezłe czasy :piwko:
W ogóle bylo kilka fajnych samochodow
Karol w Lotusie http://www.youtube.com/watch?v=tDeycwVmza4
http://www.youtube.com/watch?v=v35toZuquDc Buni EVO IX w pogoni za Lotusem
http://www.youtube.com/watch?v=dNEzAKKVcmE&feature=related Buni robiacy czas 2.39 ( EVO IX 415 KM/615NM

ulez_02.jpg

ulez_03.jpg

ulez_04.jpg

ulez_02.jpg

ulez_03.jpg

ulez_04.jpg

ulez_02.jpg

ulez_03.jpg

ulez_04.jpg

Jeszcze kilka fotek w akcji.

DSC_2942.JPG

DSC_2856.JPG

DSC_2852.JPG

DSC_2841.JPG

DSC_2838.JPG

DSC_2942.JPG

DSC_2856.JPG

DSC_2852.JPG

DSC_2841.JPG

DSC_2838.JPG

DSC_2942.JPG

DSC_2856.JPG

DSC_2852.JPG

DSC_2841.JPG

DSC_2838.JPG

Bez kaskow Wam tam pozwalaja jezdzic?

Bo tosię nazywa “szkoła bezpiecznej jazdy” :v;

Super impra, jazda, jazda, jazda.

Panie Inzynierze skrzynka OK.

Adam podziekuj Bartkowi za zdjecia, super foty.

Wygladam jak bym byl za duzy do tej fury… w pytke zbysa.

A Poznaniu bedzie BUBA

Kiedy następny raz?

Był w tą niedziele. Generalnie dość często są treningi. W ten weekend są zawody WST, więc treningu nie będzie ale będę dawał znać jakby coś.