Trening w Ułężu. Sobota 9-15, 200-250 zl ( w zaleznosci od ilosci samochodow ). Info do mnie 601236410.
Tylko 3 auta ![]()
Trening udał się, pogoda dopisała, oponki się dotarły a najważniejsze; udowodniliśmy plastikowym elektronicznym przyrządom do jeżdżenia, że rekiny potrafią wykręcić niezłe czasy :piwko:
W ogóle bylo kilka fajnych samochodow
Karol w Lotusie http://www.youtube.com/watch?v=tDeycwVmza4
http://www.youtube.com/watch?v=v35toZuquDc Buni EVO IX w pogoni za Lotusem
http://www.youtube.com/watch?v=dNEzAKKVcmE&feature=related Buni robiacy czas 2.39 ( EVO IX 415 KM/615NM









Jeszcze kilka fotek w akcji.















Bez kaskow Wam tam pozwalaja jezdzic?
Bo tosię nazywa “szkoła bezpiecznej jazdy” :v;
Super impra, jazda, jazda, jazda.
Panie Inzynierze skrzynka OK.
Adam podziekuj Bartkowi za zdjecia, super foty.
Wygladam jak bym byl za duzy do tej fury… w pytke zbysa.
A Poznaniu bedzie BUBA
Kiedy następny raz?
Był w tą niedziele. Generalnie dość często są treningi. W ten weekend są zawody WST, więc treningu nie będzie ale będę dawał znać jakby coś.