ja mam obecnie 3 komplety , na aucie 225 .50.R16 4x8,5, ET 11a zastanawiam sie nad zalozeniem Ac schnizer 225,45,R17 4x8,5 cala et 13 , lub hamann 235 .45 . R17 2x9 et10 + 2x10 cali et20
moze ładniej bedzie wygladac na 17 ale zdecydowanie 16 to bardziej kultowy rozmiar
wg mnie
oczy kurde wiscie