a obiecałeś zwrócić starte gumy z ostatniego YTP na mcs-garage - numer konta znasz ![]()
nie musiałeś pisać, ale w końcu mogłeś przyjechać, tak wogóle raz na wieki wieków amen ![]()
a obiecałeś zwrócić starte gumy z ostatniego YTP na mcs-garage - numer konta znasz ![]()
nie musiałeś pisać, ale w końcu mogłeś przyjechać, tak wogóle raz na wieki wieków amen ![]()
było cudnie jak zwykle, do śliwki zaczynam się przyzwyczajać, miło sympatycznie i bez ekscesów
i tu apel - panowie schodzimy na psy, rano dom Maciasa był w najlepszym stanie odkąd odbywa się ta impreza, w przyszłym roku proponuję powrót do starej tradycji robienie większego bajzlu ![]()
PS
chciałem pogadać a Adasiem ale jakoś mało rozmowny był
- widok bezcenny
Oj, to prawda, jemu się nie często zdarza - po sam ten widok warto było ![]()
Strategia dobrze przemyślana- Adaś miał kierownika na powrót ![]()
W drodze powrotnej zazywałem aviomarin, bo jakoś przyspieszenie i hamowanie w TDS’e było za bardzo odczuwalne
Ogólnie było zajefajnie jak zwykle :piwko:
Adaś, przestać, bo wszyscy właściciele tedeesów będę zażywać aviomarin dla poprawy doznań w podróży ![]()
Pierwszy mi znany przypadek, że ktoś w TDS-ie aviomarin spożywa … a z tds-ami mam doczynenia od 10lat … widać, że mało się znam …
pytanie czy po śliwce Irko czy pomieszałeś all, że cię tak zmuliło … trzymaj się Adam ![]()
Co Wy wiecie o tedeesach
![]()
powinno by:
co wy wiecie o sedeesach ![]()