Koszalin wrzesień 2011

Zainteresowanych informuję ,że wrześniowy zlot odbędzie się w dniach 2-4 września. Tor zaklepany na sobotę. Dla chętnych przewidziano atrakcje już od czwartku.

Wynajęliście Kowala :smiling_imp:

Panowie , zawiadamiam iż z przyczyn obiektywnych zlot odbędzie się w dniach 9-11 września.

Jeszcze slabo ale w dobrym kierunku… jak dobiegniez do terminu zwyklego czyli koniec wrzesnia to bede i ja :sunglasses:

Koniec września spędzimy na YP

Dokładnie . Dwa ostatnie weekendy września to , wg. informacji które otrzymałem od zainteresowanych imprezy powiedzmy sportowe.

W tym roku zlot wrześniowy swoją bazę będzie miał w Sarbinowie .Jak podają encyklopedie - wsi liczącej ok. 500 stałych mieszkańców ,w tym jednego zagorzałego miłosnika E24. Przewidziano bogaty program rozrywkowo-edukacyjny. Nocujemy w pensjonacie Solis.

Cennik:
Pokój 2-osobowy – 110zł/dobę

Dostawka do pokoju 30zł/dobę

Dziecko śpiące z rodzicami 15zł/dobę

Domek 6-osobowy 180zł/dobę

Śniadanie 18zł za osobę dorosłą, 10zł za dziecko (do 12 lat)

Biesiada Grill i ognisko ( karkówka, szaszłyki, kiełbaski, pieczywo, zupa, surówka, kawa, herbata, dodatki) 35zł za os dorosłą, 20 zł za dziecko

Do ceny domku dochodzą jakieś pierdoły typu prąd.
Chętnych bardzo proszę o wpisywanie się w tym temacie używając opcji kopiuj/wklej wg formatu:
1.KTO/ILE OSÓB TOWARZYSZĄCYCH

a dlaczego zmiana miejscówki?

Ojejku, ja to mam z tymi cyferkami, caly czas zyje w przekonaniu , ze ostatnia eliminacja jest w pazdzierniku he he.

9.09 mam rocznicę ślubu… Będę musiał wybrać… W końcu rocznica jest co rok.

A ten pierwszy termin mi pasował :confused:

W taki razie Panowie - Piotrek stawia!

pytam po raz kolejny:
dlaczego zmiana miejscówki jest?

Macias.
Nie mów że jednym pobytem dwa lata temu przyzwyczaiłeś się do krokusa :slightly_smiling_face:

Po prostu Chico miejsce noclegu i już

przecież dwa razy tam byliśmy :smiling_imp:

W zeszłym roku byłeś ??
Bo jakoś nie mogę skojarzyć

a kto jeździł srebrną po torze :grin:

JA

krócej będzie napisać kto nie, czyżby tylko garate :v;