W celu zamówienia koszulek w odpowiedniej ilości i w odpowiednich rozmiarach prosze o wypełnienie ankiety.
Niedługo wstawimy wzory koszulek.
jeżeli interesują mnie dwa różne rozmiary to mam oddać:
- dwa głosy
- wybrać te, których chcę więcej
- wyciągnąć średnią
???
kliknij na jeden -reszte wpisz w poscie - tylko bez zbednego słowotwórstwa ![]()
i jeszcze chyba s - wzór kobiecy ![]()
a ja bym chciał kupić min. 2 pary w moim rozmiarze + jeszcze dla mojej żony - M (jakiś krój damski).
No i dalej podtrzymuje stanowisko co do koszulek dla dzieci. Są takowe ??
bo bym wziął z 2-4 szt. dla moich szkieletów. ![]()
dla dzieci zrobimy na zamowienie , sam tez wezme kilka ![]()
Co do ilosci to pozniej - na razie chcemy miec rozeznanie w rozmiarach. Co do kroju kobiecego to myślę że będą z tym same kłopopciki
. Jeden ze wzoru koszulki jest trochę “UNISEX” (z ładnym wykoćzeniem) więc myślę że kobiety nimi nie pogardzą.
zaglosowalem na XL interesuja mnie dwie sztuki + 2 x dla lepszej polowki czyli dwie meskie i dwie damskie.
ja tak jak Miłosz ![]()
dodatkowo XL
wychodzi na to ze tu sami “duzi”
dla mnie 2 razy xl i jak najmniejsza dla księżniczki…
![]()
(L+S)
dodatkowo jedną L
T-chirt: 2xL, 1xM
Polo: 2xL
T-shirt 2 x XL, 1 x M
Polo 1 x XL
i coś dla 2 letniego szkraba (85-92 cm)
t-schirt: 2szt-L
polo: 2szt-L
A co z rozmiarami damskich?? bo np. moja polowka jest troche “wieksza” od polowki Grubego a dziewczyny beda bardziej nieszczesliwe niz my jak sie nie trafi z rozmiarem. Dla mojej tak na oko L lub M w zaleznosci jakie rozmiarowki.
…na ankiecie się skończyło ![]()
A lato mija…
ja schudnac zdazylem…
juz nie chce xl ![]()
a ja przesiadlem sie na … forda