Witam wszystkich serdecznie
Od 2 miesięcy zacząłem intensywnie szukać wymarzonej e24, przez ostatni rok głównie tylko śledziłem allego i olx teraz, oglądałem kilka egzemplarzy.
Jeśli ktoś z miłośników tego modelu ma na sprzedanie jakiś ciekawy egzemplarz proszę o informację.
Stan fajnie aby był taki żeby można było nim śmigać i ewentualnie coś tam drobnego zrobić.
Z góry dzięki ![]()