kupię E24

szukam auta w dobrym stanie, wykluczone wersje usa. samochód musi mieć klimatyzację

a ile masz kasy no to??

Budżet 50k pln

Nie pamiętam czy już Ci pisałem ale kończę renowację 628 CS1 z 1983r. i będzie do kupienia za podobne pieniądze.

Macias, jak cos wiesz, to powiedz wreszcie :wink: ja tez kupie

Proszę więcej info w takim razie

ale przed tym 50k, musi być jeszcze jedynka :slightly_smiling_face:

https://home.mobile.de/KROKERGROUP#des_236255844

Wysłałem PW

Siemasz. Wiem kto sprzedaje ładne E24.