Waszmości poproszę o kilka **ciepłych słów **
![]()






























Waszmości poproszę o kilka **ciepłych słów **
![]()






























Gratuluje piękno autka!
tylko felgi z E39 mi nie podchodzą a tak to malinka.
Czy robiłeś jakąś renowację tego auta?
Może zamiast pytać o ciepłe słowa to w związku z
przenieś fotki do działu “sprzedam”.
Pewnie masz rację ale foty chyba powinny być w galerii - prawda dobry człowieku?
Takie felgi - bo troszke wygodniej sie jeździ, a do BBS musze dokupic gumy, pewnie zimą.
Sporo rzeczy z zawieszenia i hydrauliki było ogarniętych, część u Adama w Auto Classic, kilka we własnym zakresie.
Troche jeszcze zostało.