L6

Waszmości poproszę o kilka **ciepłych słów **
:slightly_smiling_face:

DSC_0127_m.jpg

DSC_0139_m.jpg

DSC_0092_m.jpg

DSC_0055_m.jpg

DSC_0053 copy_m.jpg

DSC_0034_m.jpg

DSC_0019_m.jpg

DSC_0015_m.jpg

DSC_0010_m.jpg

DSC_0006_m.jpg

DSC_0127_m.jpg

DSC_0139_m.jpg

DSC_0092_m.jpg

DSC_0055_m.jpg

DSC_0053 copy_m.jpg

DSC_0034_m.jpg

DSC_0019_m.jpg

DSC_0015_m.jpg

DSC_0010_m.jpg

DSC_0006_m.jpg

DSC_0127_m.jpg

DSC_0139_m.jpg

DSC_0092_m.jpg

DSC_0055_m.jpg

DSC_0053 copy_m.jpg

DSC_0034_m.jpg

DSC_0019_m.jpg

DSC_0015_m.jpg

DSC_0010_m.jpg

DSC_0006_m.jpg

Gratuluje piękno autka!

tylko felgi z E39 mi nie podchodzą a tak to malinka.

Czy robiłeś jakąś renowację tego auta?

Może zamiast pytać o ciepłe słowa to w związku z

przenieś fotki do działu “sprzedam”.

Pewnie masz rację ale foty chyba powinny być w galerii - prawda dobry człowieku?

Takie felgi - bo troszke wygodniej sie jeździ, a do BBS musze dokupic gumy, pewnie zimą.
Sporo rzeczy z zawieszenia i hydrauliki było ogarniętych, część u Adama w Auto Classic, kilka we własnym zakresie.
Troche jeszcze zostało.