Lampki Inspekcji

Naprawiłem sobie inspekcję, po wykasowaniu zapaliły się 4 zielone lampki, przejechałem 10tys km, gasły co jakiś czas, i zapaliła sie inspekcja, zresetowałem to kabelkiem i znowu zapaliły się 4.
Ale ich tam jest 5, czemu nie pali się piąta? Czemu nigdy nie zapala się OilService?
Płytka do której wlutowywałem akumulatorki nie ma żadnych uszkodzeń.
Teraz mam E28 i tam też zapalają się tylko 4 lampki, na dodatek tam gasną po odpaleniu, a u mnie świecą się cały czas i to tak samo, nie wążne czy włącze światła czy nie.
Jak one powinny działać, zapalać się tylko przy starcie (kluczyk w pozycji 2) czy tez dawać po oczach cały czas?

u mnie zapalają się wszystkie czyli 5,kluczyk w pozycji 2,po zapaleniu gasną i tak powinno być,inspekcja zapalała mi się mimo kasowania ponieważ nie łączył dobrze bezpiecznik nr 10,teraz jest ok :wink: