Witam
Pytanie ile może być warta lotka ze zdjecia? Ja mam CS1 nadwozie, więc średnio by mi pasowała, chętnie też zamienię za inne fanty do e24.
Zainteresownym podeślę wiecej zdjęć.


Witam
Pytanie ile może być warta lotka ze zdjecia? Ja mam CS1 nadwozie, więc średnio by mi pasowała, chętnie też zamienię za inne fanty do e24.
Zainteresownym podeślę wiecej zdjęć.


100zł mogę zapłacić
koledze się klawiatura przestawiła z EUR na PLN’y, ale ja nawet 100 pln nie dam, bo ten baton mnie się zajebiście nie podoba ![]()
Kto co lubi ![]()
Za 100 plnów, to wolę by się kurzyła na regale.
A za dwieście złotych oddasz w dobre rączki ?
Lepiej , ale nadal nie jestem przekonany ![]()
Taka nazwa tego spoilera powinna widnieć w etk. - ‘Baton heckspoiler’ . Aczkolwiek tak sobie myślę… gdyby go prysnąć w kolor nadwozia może by troche zyskał.
Coś ala duck-tail jak w 911RS.
Duck-tail bardzo modny ostatnimi czasy, może nie w takim klasyku jak e24, ale pomysł może być dość efektowny.
tak, kaczki są ostatnio na topie! :hmm: