łożysko, a raczej jego brak...

witam…

czy ktoś może spotkał się już tym problemem :confused: poszukuję łożyska do przedniego koła, ktoś może wie co tam pasuje (oczywiście opócz oryginału :wink:) i gdzie tego ew. szukać :question: :question:

Ja wymieniłem w swojej łozysko z piastą z przodu w trakcie wymiany tarcz. były dwa zamienniki, oba niemieckie. Wziąłem tańszy za 340 PLN. Chodzi doskonale.

do maja 82 wymienia się łozysko, a po maju 82 całą piastę

Niestety :confused:

jak byłem w sklepie, to za łożysko po 82 :exclamation: gościu zarzyczył sobie 160 pln, a przed 82 … ma się zorientować i ustalić dzisiaj.
p.s.
a może ktoś poprostu zna numer katalogowy tego łożyska np.: NSK, KYOTO, lub coś w podobie :question:

Sorki że ogrzebuję, ale napisz jak się zakończyło, koszt , numer itp?

ty potrzebujesz innego łożysko niż ja :grin: , w końcu udało mi się kupić dwa łożyska z likwidowanego magazynu, jeżą na półeczce i czekają na założenie po remoncie :smiling_imp: