witam…
czy ktoś może spotkał się już tym problemem
poszukuję łożyska do przedniego koła, ktoś może wie co tam pasuje (oczywiście opócz oryginału
) i gdzie tego ew. szukać
![]()
witam…
czy ktoś może spotkał się już tym problemem
poszukuję łożyska do przedniego koła, ktoś może wie co tam pasuje (oczywiście opócz oryginału
) i gdzie tego ew. szukać
![]()
Ja wymieniłem w swojej łozysko z piastą z przodu w trakcie wymiany tarcz. były dwa zamienniki, oba niemieckie. Wziąłem tańszy za 340 PLN. Chodzi doskonale.
do maja 82 wymienia się łozysko, a po maju 82 całą piastę
Niestety ![]()
jak byłem w sklepie, to za łożysko po 82
gościu zarzyczył sobie 160 pln, a przed 82 … ma się zorientować i ustalić dzisiaj.
p.s.
a może ktoś poprostu zna numer katalogowy tego łożyska np.: NSK, KYOTO, lub coś w podobie ![]()
Sorki że ogrzebuję, ale napisz jak się zakończyło, koszt , numer itp?
ty potrzebujesz innego łożysko niż ja
, w końcu udało mi się kupić dwa łożyska z likwidowanego magazynu, jeżą na półeczce i czekają na założenie po remoncie ![]()