mnie się to też nie podoba… ![]()
to co może wydawać się ładne niestety nie odpowiada tamtym czasom.
Chyba będzie narda… ![]()
i po pierwsze odwieszam dyskusje, po drugie - co sięstało z propozycją e24 ![]()
mnie się to też nie podoba… ![]()
to co może wydawać się ładne niestety nie odpowiada tamtym czasom.
Chyba będzie narda… ![]()
i po pierwsze odwieszam dyskusje, po drugie - co sięstało z propozycją e24 ![]()
więc proponuję powtórzyć ankietę w strefie klubowej, jeśli się wam udział ogółu nie podoba, albo przedstawić konkretną “lepszą propozycję”, dziękuję za uwagę ![]()
nie unoś się bo sufit jest nisko ![]()
coś wymyślimy/uradzimy - tylko bez nerw ![]()
![]()
oj chodzi mi tylko o to, że lepiej chyba usiąsć i pogadać, a nie ankietować ![]()