<<<ANKIETA>>>

mnie się to też nie podoba… :confused:
to co może wydawać się ładne niestety nie odpowiada tamtym czasom.

Chyba będzie narda… :face_with_rolling_eyes:

i po pierwsze odwieszam dyskusje, po drugie - co sięstało z propozycją e24 :question:

więc proponuję powtórzyć ankietę w strefie klubowej, jeśli się wam udział ogółu nie podoba, albo przedstawić konkretną “lepszą propozycję”, dziękuję za uwagę :exclamation:

nie unoś się bo sufit jest nisko :sunglasses:
coś wymyślimy/uradzimy - tylko bez nerw :wink:

:question: :question: :question: :face_with_rolling_eyes:

oj chodzi mi tylko o to, że lepiej chyba usiąsć i pogadać, a nie ankietować :wink: