m6 '88 z mazur, znacie?

http://autobmwklub.triger.com.pl/forum/viewtopic.php?t=9720
to ktos z was czy odkrylem nowego usera e24? :slightly_smiling_face:

jak spalilem to sorry :stuck_out_tongue:

Nie znam.

może sobie tak napisał :face_with_rolling_eyes: - w podpisie można sobie napisac wszystko
:sunglasses:

tez tak pomyslalem, tylko jego nick wyglada jak rejestracja :slightly_smiling_face: z kolei nie pasujaca do mazur :stuck_out_tongue: