http://autobmwklub.triger.com.pl/forum/viewtopic.php?t=9720
to ktos z was czy odkrylem nowego usera e24? ![]()
jak spalilem to sorry ![]()
http://autobmwklub.triger.com.pl/forum/viewtopic.php?t=9720
to ktos z was czy odkrylem nowego usera e24? ![]()
jak spalilem to sorry ![]()
Nie znam.
może sobie tak napisał
- w podpisie można sobie napisac wszystko
![]()
tez tak pomyslalem, tylko jego nick wyglada jak rejestracja
z kolei nie pasujaca do mazur ![]()