Czy warto kupic i przerobic M6 ze sterem z prawej strony? Auta z UK sa generalnie tansze od europejskich, z przerobieniem nie ma wiekszych problemów, tylko nigdy juz nie bedzie to 100% oryginał
Co o tym myslicie?
Czy warto kupic i przerobic M6 ze sterem z prawej strony? Auta z UK sa generalnie tansze od europejskich, z przerobieniem nie ma wiekszych problemów, tylko nigdy juz nie bedzie to 100% oryginał
Co o tym myslicie?
nie działa ![]()
u mnie też ![]()
cierpliwości, serwer im padł
warto…
Polecam raz przejechać się mpowerem i dylemat rozwiązany.
zapomniał o wycieraczkach ![]()
pytanie czy warto ??? jesli masz i chcesz takie miec to warto a jesli chodzi o przeliczanie wartosci wymiernych … czyli kasy to na to pytanie najlepiej odpowie ci kuba … ![]()
moze i warto, ale dokladnie sobie ogladnij przed kupnem tego MPowera, auta na wyspie maja dosc powazny kolpot z sola i nie skorodowana sztuke trafic jest ciezko. Jakis czas temu tez sie napalilem na M6 z wyspy ale tylko na fotach fajnie wygladala. Inna sprawa miec w domu zdrowa bude i wszystko sobie przelozyc