M6 czy warto RHD

Czy warto kupic i przerobic M6 ze sterem z prawej strony? Auta z UK sa generalnie tansze od europejskich, z przerobieniem nie ma wiekszych problemów, tylko nigdy juz nie bedzie to 100% oryginał

Co o tym myslicie?

http://www.joemonster.org/article.php?sid=5635 :sunglasses:

nie działa :frowning:

u mnie też :cry:

cierpliwości, serwer im padł

warto… :stuck_out_tongue: Polecam raz przejechać się mpowerem i dylemat rozwiązany.

zapomniał o wycieraczkach :slightly_smiling_face:

pytanie czy warto ??? jesli masz i chcesz takie miec to warto a jesli chodzi o przeliczanie wartosci wymiernych … czyli kasy to na to pytanie najlepiej odpowie ci kuba … :laughing:

moze i warto, ale dokladnie sobie ogladnij przed kupnem tego MPowera, auta na wyspie maja dosc powazny kolpot z sola i nie skorodowana sztuke trafic jest ciezko. Jakis czas temu tez sie napalilem na M6 z wyspy ale tylko na fotach fajnie wygladala. Inna sprawa miec w domu zdrowa bude i wszystko sobie przelozyc