Przenioslem temat bo ktos z okolic Wroclawia moze tamtego nie przeczytac ze wzgledu na tytul. A wiec wieczorkiem w poniedzialek, wstepnie zapowiedzieli chec przybycia
JA Milosz 628CSi
Marcin “Gruby” 635CSi
Majster 728i
…
Ktos chetny ??