Maly spontan we WROCLAWIU poniedzialek 30.05.2005

Przenioslem temat bo ktos z okolic Wroclawia moze tamtego nie przeczytac ze wzgledu na tytul. A wiec wieczorkiem w poniedzialek, wstepnie zapowiedzieli chec przybycia

JA Milosz 628CSi
Marcin “Gruby” 635CSi
Majster 728i

Ktos chetny ??

Niestety jestem dziś w Zgorzelcu…

Z powodu nawalnicy ktora przeszla w tym czasie przez Wroclaw, ze spotkania nic nie wyszlo :frowning: