witam,
chce kupić bmw 635, znalazlem auto które mnie interesuje ale mam problem,
ma automatyczna skrzynie, chciałbym ją wymienić na manual,
PROSZE NAPISZCIE JAKIE CZEŚCI TRZEBA KUPIĆ CZY SĄ PROBLEMY Z TAKĄ OPERACJĄ
pozdrawiam
daro
witam,
chce kupić bmw 635, znalazlem auto które mnie interesuje ale mam problem,
ma automatyczna skrzynie, chciałbym ją wymienić na manual,
PROSZE NAPISZCIE JAKIE CZEŚCI TRZEBA KUPIĆ CZY SĄ PROBLEMY Z TAKĄ OPERACJĄ
pozdrawiam
daro
Pedały, wał, zbiorniczek hamulcowy i po robocie…
Skrzynia jest ze sportem czy zwykła?
skrzynia jest z sport;
czyli w automacie jest inny wal? a po co zbiorniczek hamulcowy?
a co z sprzeglem(jest razem ze skrzynia)
Zbiorniczek jest inny czyli większy i ma wyjście do pompy sprzegła, bo sprzęgło jest hydrauliczne, a wał jest troszeczkę dłuższy bo skrzynia jest krótsza, acha w manualu jest jeszcze łacznik gumowy wału ze skrzynią. Sprzęgło znajduje się w osłonie która łaczy skrzynię z motorem. W automacie w tym miejscu jest sprzegło kinetyczne zwane bąkiem.
Odnosnie automatu ze sportem, to powiem, że zajebista sprawa…wczoraj jadąc z Kubą moja szóchą bawiliśmy się tym przełacznikiem i jest róznica zwłaszcza przy sportowej jeżdzie…
ja wlasnie taka operacie mam za soba
i powiem ze troszke roboty przy tym bylo mimo ze wsumie ja tylko troche pomagalem…
troche sie zalamalem kiedy na koniec dnia zostalo nam w sumie tylko przykrecic wal i okazalo sie ze od e28 (bo wlasnie z takiej fury zaadoptowalem sobie skrzynie wraz ze wszystkimi gratami) nie psauje tak do konca bo podpora walu jest troche w innym miejscu
ale wal juz przerobiony i fura smiga ![]()
A jeździłeś jeszcze wczoraj Marcinie
Jak było ![]()
Spełnia oczekiwania, czy zmiana mostu ![]()
Własnie, jakie wrażenia z jazdy ![]()
U mnie było na odwrót. Miałem manuala a zmieniłem na automat.
Roboty faktycznie było przy tym kupe. Ale Dawid z Mańkiem + ja podający klucze
jakoś daliśmy rady ![]()
Co sie nie da… Dawidek powiada, że kaleson przez głowę się nieda ![]()
z niektorymi juz sie widzialem i podzielilem wrazeniami z jazdy
jestem bardzo zadowolony z tej zmiany do tej pory nie mialem okazji jezdzic tak mocnym autem z reczna skrzynia tylko na automacie i wrazenia z jazdy sa super ![]()
Powiedziałbym, że jeździj ostrożnie i powoli, ale zara ktoś dopisze, że Ci inny przypier… li ![]()
a zebys wiedzial ze pewnie tak by bylo ![]()