Michał-->> Alpina B12

Siema Siema !
Wiem że to nie E24 ale może nikt jej nie wyrzuci z galerii :slightly_smiling_face:

Przedstawiam Alpine B12

Alpinka kupiona w 2011 w Japoni od dyrektora Nicoles racing Japan i przyprowadzona do niemcowni skąd przyprowadził Ją Norweg w 2012 co to własnie od niego kupiłem, nawet jej nie zdążył zarejestrować bo poco jak sie ma kilka eMek i dwie alpiny B3
Zachowana jest w oryginale, servis do końca 157000km, jest to nr 179 z 302 wyprodukowanych co więcej nie wiem bo zapoznaje się z nią :slightly_smiling_face:

Fabrikk tall BMW/ALPINA B12 5,0

ALPINA Engine D1: Cylinder 12
Capacity; cm³4988
Max output; kW/hp257 / 350
Max torque; Nm 470
0-100km/h; Ca 6 sec
Top speed km/h: Over 275

Noe fra utstyrslisten;
Colour DIAMANTSCHWARZ METALLIC/GOLD DEKOR (181)
Upholstery SCHWARZ LEDER (0226)

Prod. date 1990-11-04
Order options
No. Description

199 EQUIPMENT FOR LEADED FUEL

209 LIMITED SLIP DIFFERENTIAL (25%)

222 ELEKTRONISCHE-DAEMPFER-CONTROL

302 ALARM SYSTEM

320 MODEL DESIGNATION, DELETION

365 HECKSCHEIBE, VERBUNDGLAS

401 SLIDING/VENT ROOF, ELECTRIC

415 SUNBLIND FOR REAR WINDOW

423 FLOOR MATS, VELOUR

428 WARNING TRIANGLE

430 INT/EXT RR VW MIRROR W AUT ANTI-DAZZLE

459 SEAT ADJUSTM., ELECTR. W. MEMORY

481 SPORT SEATS F DRIVER/FRONT PASSENGER

494 SEAT HEATING F DRIVER/FRONT PASSENGER

496 SEAT HEATING FOR REAR SEATS

499 HEADRESTS IN REAR, ELECTRIC. ADJUSTABLE

500 HEADLIGHT WASHER SYS/INTENSIVE CLEANING

528 AUTOMATIC AIR RECIRCULATION CONTROL(AUC)

537 PARK VENTILATION

560 CO-PILOTS IN RR COMPARTMENT

801 GERMANY VERSION

853 LANGUAGE VERSION ENGLISH

860 LTRL TURN SIGNAL LIGHT FRT

920 ALPINA W/O REGISTRATION DOCUMENT

922 ALPINA ENGINE OIL COOLER

940 SPECIAL REQUEST EQUIPMENT
+++

no i fotki :slightly_smiling_face:
























ale lalka… :piwko:

Nooo kolego coś wspaniałego POGRATULOWAĆ!!!

Gratki :piwko: Kiedy się pokażesz :question: …bo dawno Cię nie było :u:

Oj dawno dawno :slightly_smiling_face:
E24 stoi sobie w garażu pod kocem a ja zajmowałem się innym projektem E30iC, w Październiku będę w kraju to podlece na kawę :wink:

Rewelacyjne okazy. Gratuluję :slightly_smiling_face:

Cudo!

A w Japonii nie ma kierownicy dla pasażera?

w Japonii można jeździć z kierownicą po prawej jak i po lewej

Normalnie jest, ale kiedyś BMW, Porsche i Mercedesy można było kupować w Japonii z kierą po lewej stronie. Niektórych modeli nawet nie było z kierownicą po prawej.
Jeździć można z kierownicą po prawej i lewej. Światła są oczywiście ustawione do ruchu lewostronnego, więc trzeba przerabiać.
Silniki są takie jak w “amerykanach”, czyli z katem, odprężone na gorsze paliwo. Na szczęście zderzaków nie kaleczą tak jak w USA.
Ja mam szóstkę “Japonkę” i kierownica jest po lewej. Pedały też. I deska skierowana w dobrą stronę :wink:

Pozdrowienia.