plik w formacie pdf
http://rapidshare.com/files/22679735/BMW_633_CSi_1984_-_TWEM.pdf
plik w formacie pdf
http://rapidshare.com/files/22679735/BMW_633_CSi_1984_-_TWEM.pdf
A nie masz e-23?
j.w. pytanie mam ![]()
niestety nie mam,
mam jedynie ejszcze gdzieś m3 e30 jesli ktoś chce to też moge udostepnić