Moja 635 CSi '86

Witam serdecznie wszystkich, jestem tu nowy i chcialbym tu podzielic radosc posiadania 635 CSi. Kupilem okolo 3 tyg temu, pelna historia servisowa od nowosci! Przydalyby sie male poprawki kosmetyczne, dyfer wymienic i przednie przeciwmgielne- to tyle. A jak wy to oceniacie? Mam jeszcze jedna na czesci, mialem duze szczescie bo to tez manual. To co mi sie nie przyda oddam lub sprzedam a reszta zostaje.
Jak widzicie to ANGLIK ale jest mi to obojetne i tak tu na razie jestem. Ubezpieczenie kosztuje £10 na miesiac a podatek drogowy za darmo wiec nic jak tylko kupowac w UK zabytki.

bo tylko w pl, gola na prawo i lewo z OC i innymi opłatami przy okazji :face_with_rolling_eyes:

Tak zgadza sie w PL gola ludzi, tu nie ma podatkow od wzbogacenia od kupna auta. Wszystko uproszczone do maximun i dziala swietnie. Nie jestem fascynatem UK ale jest dzielaca nas przepasc.

Za to w Irlandii to się płaci więcej niż w Polsce, więc nie narzekać :grin: ładna sztuka i o dziwo manual i sporty, a jak wygląda dawca?

I przy remontach jeszcze golą… :v;

:laughing:

:piwko:

Dawca? Ona taka jest od nowosci chyba ze chodzilo Ci o druga na czesci. KIlka dni temy jeszcze jezdzila i to calkiem przyjemnie ale zaczalem rozbierac bo cos z niej mi sie przyda. Jest z '81- pierwsza wersja takze jest troche inna. Wie ktos czy dyfer bedzie sie nadawal do mojej?

nie będzie