Po zmianie koloru moja bumka wyglada tak:
Ogolnie jest pare rzeczy do dopieszczenia ale moj zamysl juz widac.
Piękna, pogratulować ![]()
Tylko bym zlikwidował czarną farbę na felgach bo optycznie to powiększa opony na balony.
powiem szczerze, że nie pasuje mi strasznie ten patent z takimi wydechami na końcu
trochę takim tiuningiem mi to zalatuje ![]()
Noom felgi maznalem na czarno bo nie mam czym ich ladnie wypolerowac, jak bedzie cieplej to wypiaskuje, wezme szmatke w reke, pasta i wypoleruje recznie. Poprzedni wlasciciel wykonal ten wydech, a poniewaz jest w dobrym stanie to narazie zostaje bez zmian…zreszta nie bardzo ide w kierunku oryginalu, auto ma byc zadbane, czyste i sprawne.
możana było felgi malnąć (pomalować) srebrnym motipem do felg. ![]()
Ale ważne że Bunia PIĘKNA
Załóż znaczki i zmień tylko wydech , reszta bardzo mi się podoba :v;
fajna, moze do sprzedania :piwko:
Znaczki sie robia, beda tylko w dwoch kolorach mianowicie tam gdzie oryginalnie jest niebieski bedzie czarny i pod literami BMW tez czarny a reszta w chromie…wydech jak pisalem wyzej, narazie nie zmieniam ![]()
Bunia zostaje u mnie jak narazie ![]()
naprawde fadna choc jak dla mie fele nie te ale ogólnie super