Moja 732i :)

Po zmianie koloru moja bumka wyglada tak:





Ogolnie jest pare rzeczy do dopieszczenia ale moj zamysl juz widac.

Piękna, pogratulować :grinning:
Tylko bym zlikwidował czarną farbę na felgach bo optycznie to powiększa opony na balony.

powiem szczerze, że nie pasuje mi strasznie ten patent z takimi wydechami na końcu :confused: trochę takim tiuningiem mi to zalatuje :face_with_rolling_eyes:

Noom felgi maznalem na czarno bo nie mam czym ich ladnie wypolerowac, jak bedzie cieplej to wypiaskuje, wezme szmatke w reke, pasta i wypoleruje recznie. Poprzedni wlasciciel wykonal ten wydech, a poniewaz jest w dobrym stanie to narazie zostaje bez zmian…zreszta nie bardzo ide w kierunku oryginalu, auto ma byc zadbane, czyste i sprawne.

możana było felgi malnąć (pomalować) srebrnym motipem do felg. :slightly_smiling_face:
Ale ważne że Bunia PIĘKNA

Załóż znaczki i zmień tylko wydech , reszta bardzo mi się podoba :v;

fajna, moze do sprzedania :piwko:

Znaczki sie robia, beda tylko w dwoch kolorach mianowicie tam gdzie oryginalnie jest niebieski bedzie czarny i pod literami BMW tez czarny a reszta w chromie…wydech jak pisalem wyzej, narazie nie zmieniam :stuck_out_tongue:

Bunia zostaje u mnie jak narazie :slightly_smiling_face:

naprawde fadna choc jak dla mie fele nie te ale ogólnie super