fotki w cudownym gliwickim plenerze ![]()









fotki w cudownym gliwickim plenerze ![]()









Bardzo ładny CSik, wiem że doprowadzenie jej do tego stanu dużo Cię kosztowało,
oczywiście nie tylko pieniędzy. Bardzo ładne felgi BBS Mahle z epoki.
Jeżeli mogę coś zasugerować to zmienił bym spojler pod przednim zderzakiem na ten
“cały” tzn bez dziur na halogeny, ale podejrzewam, że masz halogeny i z czasem będziesz
je instalował. Zmieniłbym też lusterka na chromowane. CS bez spojlera na klapie bagażnika też mi się podoba :piwko:
to jest to 6 z Ostródy???
Starcarz, dziękuje za komentarz, aktualnie jestem w poszukiwaniu drugiego halogenu:)
ja renowacje kojarze przede wszystkim z nerwami
kupilem auto w sumie nie do końca wiedząc na co się pisze, ale wyszło koniec końców na dobre
Stoker: Tak, to jest ta 6 z Ostródy
Przez 2 lata codziennie idąc do pracy widziałem jak marnieje… nawet myślałem o kupieniu jej, dobrze ,że trafiła do Ciebie!! :piwko:
nawet nie wiesz jaka radosc sprawiłes mi tym komentarzem
dziekuje
wstaw więcej fotek ,jestem ciekawy jak wygląda teraz, a rok to 77 czy 78?