może mają tam instrukcje od "6"...

http://www.bmw-motorrad.jp/ - powodzenia w szukaniu :wink:

poszukam za 10 lat, jak się nauczę japońskiego:), ale tak poważnie to mam do swojej szóstki oryginal instrukcje obsługi, gdzi ejest nawet sporo szczegółów:)

A był motor 6 :question:

:face_with_rolling_eyes: ?

Przecież to strona o motorach :wink:

:laughing: chcial nas sprawdzic dobrze ze Arek czowales :sunglasses:

Kornaga, Ty znasz po Japońsku :question: Nie wiem co to, wszedłem znalazłem i podałem dla śmiechu :laughing:
Ciekaw byłem jak się pisze po japońsku BMW… :sunglasses: Wiem, wiem - tylko nie pytajcie czy nie mam innych zmartwień :face_with_rolling_eyes:

A motocykle :question: No cóż były :sunglasses: np R6, F650 itp, ale żadnemu z nich do prawdzwej szuchy :bulb:

ehh Kubuś - podpuszczacz :laughing: