http://www.bmw-motorrad.jp/ - powodzenia w szukaniu ![]()
poszukam za 10 lat, jak się nauczę japońskiego:), ale tak poważnie to mam do swojej szóstki oryginal instrukcje obsługi, gdzi ejest nawet sporo szczegółów:)
A był motor 6 ![]()
?
Przecież to strona o motorach ![]()
chcial nas sprawdzic dobrze ze Arek czowales ![]()
Kornaga, Ty znasz po Japońsku
Nie wiem co to, wszedłem znalazłem i podałem dla śmiechu ![]()
Ciekaw byłem jak się pisze po japońsku BMW…
Wiem, wiem - tylko nie pytajcie czy nie mam innych zmartwień ![]()
A motocykle
No cóż były
np R6, F650 itp, ale żadnemu z nich do prawdzwej szuchy ![]()
ehh Kubuś - podpuszczacz ![]()