MUSTANG SHELBY YEAH

no i zgadza sie moi drodzy przyjaciele i wcale sie nie mylicie chodzi tu doslownie o starego mustanga shelby poprostu jest przepiekny nic dodac nic ujac i co tu wiecej mowic PO BMC NAJLEPSZE AUTKO AVE MUSTANG :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Koleżanko, dojrzewam powoli do pewnego pytania - sprawdź proszę na jakie formum wchodzisz… :bulb: mam wrażenie, że próbujesz nas do czegoś przekonać albo usilnie namówić - … a myśmy już wybrali :wink:

eeeeeeee
jechałem kiedyś Mustangiem z '67 z motorem 4,2l.
Zdecydowanie przereklamowane. Te amerykańskie auta tylko bulgocą i żadnego efektu…

Jakby postawić M635 z Shelby ???
Sądzę że śmigiełko by zostawiło w tyle tego kucyka…
Chciaż w 60s. kucyk robi wrarzene…

no nareszcie zdrowe podejście :sunglasses:

Zgadzam się z kolegą Strugu .Amerykany tylko bulgoczą ,a ile przytym żrą (miałem 5.2l jeepa)

Nie wspominając o cenach części, w porównaniu do BMW 6 czy 7, to razy 10…

Tak jak już pisałem, nie chce zagłębiać sie w temacie, ale chyba nie do końca macie racje :face_with_rolling_eyes:

http://home.halden.net/harlem/shelby/index.php?side=elegallery1

shelby to shelby - ale szosteczka to jest to :wink:

shelby - piękne auto - ale na warunki amerykańskie się nadaje - w polsce trochę ciężko by było utrzymac to cudo :sunglasses:

A ja bym chciał mieć takie auto bezwzględu na koszty utrzymania. Auto powala swym wyglądem na kolana :exclamation:

Tak jak powala swym wygladem szostka. Nie powiem zlego slowa na Shelby ale o stokroc wole rekina a jezeli ma to byc w wydaniu M635CSi to juz w ogole nie ma o czym gadac.

właśnie - jest kilka amerykańskich modeli co kona wyglądem - ale 6 tp 6 - rekin to rekin :wink:

koledzy Docent i Makri maja racje.a w ogole ameryka jest przereklamowana.a swiadczy o tym fakt ze auta europejskie sprzedaja sie lepiej w stanach niz amerykanskie u nas.ich urok to tylko to ze sa dla nas egzotyczne.nie tam zeby byly brzydkie ale do europejskich klasykow im daleko.i gdybym mogl wybrac 5 samochodow moich mazen to nie znalazlo by sie tam zadne auto zza oceanu.

WŁAŚNIE

  1. BMW 6

  2. Mercedes 500 SEC

  3. Audi S4

  4. BMW M5

  5. VW VR6

amerykańce by były poza 10.

1 M635CSi
2 M1
2 507
3 3.0 CSL
4 M5 TURING
5 760 IL
6 745i

1.FORD GT40
2.M6
3.Z4
4.M3
5.LAMBORGINI

p.s. ale ta lista i tak ulega ciaglym zmiana :smiling_imp:

  1. e24-silnik obojetny -wyposazenie max - stan igla
    2.cos ze stajni porche chetnie 356 lub tluste 911
    3.jaguar e-type (tak na niedziele)
    4.jakas s-klasa w-116 lub w-126 w exkluzywnej wersji v8(rodzinne)
    5.cos z wloskiej kuchni czyli ferrari lub lambo (troche przesadzilem ale to tylko marzenia)
    6.507 ale tylko do ogladania.(przemieszczanie tylko na lawecie)
    7.csl w wersji torowej (takie do palenia gumy i driftu)

Maniek miało być tylko pięć :wink:

sorki troche mi puscily wodze fantazji

  1. Alpina B7, B9, B10 e24 (w szczególności B7 :smiling_imp: ) najmocniejsza wersja e24
  2. M635 - na full wypasie - legenda bmw
  3. Ferrari Daytona Cabrio (taki jak w miami vice) - marzenie z dzieciństwa
  4. 3,0 CSL - rarytas
  5. M5 e34 - ostatnia m5 nie ograniczona elektroniką
  6. M3 e30 - pierwsza z serii 3
  7. 323i e21 - topowy piekny rekinek z dwoma rurkami
  8. VW golf III VR6 - autko na zakupy
  9. e23 - 745i na full wypasie
  10. Ryś MR-1 - brakuje mi go do pary (mam Żaka)
    :grinning: