No prosze - Majek cicha woda - nie pochwalił się nam że wybrali jego szuche jako najładniejszy rekin 3 zlotu ORR - http://bmw-orr.org/articles.php?id=60
brawa dla niego- fakt, że Majka e24 jest naprawde baaardzo ładnie utrzymana ![]()
Nawiasem mówiąc też oddałem swój głos na jego szóche ![]()
Bravo ![]()
A to wszystko dlatego bo mojej tam nie było ![]()
A tak poważnie to gratulacje, szóstki górą ![]()
napewno zauważyliście, że do stałem bardzo fajną nagrodę oprócz pucharku
2002 turbo super zabaweczka
ehh żeby taką gdzieś u wroga dostać
p.s.
dzięki Marek za twój głos
jeszcze na zywo nie widzialem Twojej 6 ale na zdjeciach prezentuje sie bardzo ladnie
dodam jeszcze cos ale to tylko moje osobiste zdanie
seryjne opony i felgi prezentuja sie troche cienko na takim sprzecie jak e24 ![]()
wiem ale to oryginały
niedawno kupiłem na ebay 16 chromowane wzór borbet gwiazdy z pięcioma szerokimi ramionami i parapetem, niedługo przyjadą z niemiec więc jak się uda dokupić oponki to je założę
no to good ![]()
Oj na pewno nie dostaniesz, ale z pewnością kupisz ![]()
nawet z kupnem będzie ciężko oczywiście za jakieś rozsądne pieniądze bo wyprodukowano ich tylko 1672 sztuki - taki rarytasik ![]()
nawet z kupnem będzie ciężko oczywiście za jakieś rozsądne pieniądze bo wyprodukowano ich tylko 1672 sztuki - taki rarytasik
Nie musisz mi mówić, a za rozsądne pieniądze-co to znaczy
Przy takiej ilości wyprodukowanych aut nie ma pojęcia “rozsądne pieniędze”
Wow!
Gratulacje chłopie!!!
Zawsze wiedziałem, że E24 to najładniejszy rekin!