Najładniejszy rekin na O.R.R

No prosze - Majek cicha woda - nie pochwalił się nam że wybrali jego szuche jako najładniejszy rekin 3 zlotu ORR - http://bmw-orr.org/articles.php?id=60
brawa dla niego- fakt, że Majka e24 jest naprawde baaardzo ładnie utrzymana :sunglasses:
Nawiasem mówiąc też oddałem swój głos na jego szóche :sunglasses:

Bravo :laughing:

A to wszystko dlatego bo mojej tam nie było :wink:
A tak poważnie to gratulacje, szóstki górą :laughing:

napewno zauważyliście, że do stałem bardzo fajną nagrodę oprócz pucharku

2002 turbo super zabaweczka
ehh żeby taką gdzieś u wroga dostać

p.s.
dzięki Marek za twój głos

jeszcze na zywo nie widzialem Twojej 6 ale na zdjeciach prezentuje sie bardzo ladnie :sunglasses: dodam jeszcze cos ale to tylko moje osobiste zdanie :face_with_rolling_eyes: seryjne opony i felgi prezentuja sie troche cienko na takim sprzecie jak e24 :sunglasses:

wiem ale to oryginały

niedawno kupiłem na ebay 16 chromowane wzór borbet gwiazdy z pięcioma szerokimi ramionami i parapetem, niedługo przyjadą z niemiec więc jak się uda dokupić oponki to je założę

no to good :sunglasses:

Oj na pewno nie dostaniesz, ale z pewnością kupisz :wink:

nawet z kupnem będzie ciężko oczywiście za jakieś rozsądne pieniądze bo wyprodukowano ich tylko 1672 sztuki - taki rarytasik :slightly_smiling_face:

Nie musisz mi mówić, a za rozsądne pieniądze-co to znaczy :question: Przy takiej ilości wyprodukowanych aut nie ma pojęcia “rozsądne pieniędze”

Wow!
Gratulacje chłopie!!!

Zawsze wiedziałem, że E24 to najładniejszy rekin!