czy zakladal ktos to ustrojstwo na tyl?? zdjolem gume z tylnego zderzaka i jest ona na spinkach a nakladka potrzebuje srubki, tylko jakie?? takie jak na przod?? zamowilem juz je w ASO na wszelki wypadek, ale mam troche zonka i narozniki tez nie pasuja - podciac?? w ASO ni ma ![]()
nr 8
nr 5
dzieki Adamie
srubki juz przyszly wygladaja identycznie jak do przodu, jutro bede rzezbil - naroznikow niestety nie mam