Naprawa szpery

Znalazłem takie ogłoszenie na forum bmw-klub
Może się przyda..(?)

Link jest ślepy, a sprawa mnie poważnie interesuje mam szperę, ponieważ poprzedni włąsciciel wlał do niej 80W90 i nie dokręcił korka, to troszkę jest głośna zwłaszcza na zakrętach :cry:
Teraz jeżdzę na zwykłym moście :lup:
W zimie to jest porażka :\
Na dodatek ten zwykły też do cichutkich nie należy :cry:

Wypłukać naftą i zalać CASTROL SAFIX XJ

Dzięki Adam.
Mam ten most teraz w piwnicy także mogę odkręcić tył.
Czy będzie to potrzebne, na jakie problemy mogę trafić?
Ile tej nafty nalać? Jakaś specjalna?
Jakbyś mógł napisać taki poradnik 1- zrób to, 2 to, będę nieopisanie wdzięczny :piwko: :piwko: :grin:

Jeśli jest na wieszchu, to super… Zalać 2l’trami nafty, zakręcić dekiel zabezpieczyć odpowietrznik. Potrząchać mostem i pokrecić mocowaniem napędu wału :v: Uwaga :exclamation: Trzeba zamówić Pudzianowskiego :laughing: A poważnie zrobić to z pomocą drugiej osoby, następnie odkręcić dekiel, wylać syf. Operację powtórzyć, zalać safiksem 1,4l i powinnno być ok :bulb:

Generalnie, oderwane-zużyte cząstki cierne tarczek swobodnie przemieszczają się pomiędzy tarczkami, co powoduje ślizganie się i głosna pracę. Powyższy sposób eliminuje to zjawisko i poprawia prawidłowe działanie szpery. Uwaga :exclamation: Nie jest to 100% sposób na uratowanie szpery :grin:

Zamówię brata :grin:
Znowu mu fundnę darmową siłownię, (już się chyba doleczył po wyciąganiu m30b35 w garażu :wink: )
Czy tam są jakieś uszczelki? Tak żebym od razu zamówił, a nie czekał.
Mam nadzieję że szperka ożyje, bo dziś jadę do pracy i pod górę nie podjechałem :cry:
Ja i kierowca Stara :laughing:
Za trzecim razem się udało ale mega obciach był :laughing:
Nie wyświetla się pod tobą ikonka pomógł, a chciałem ci punkcika zasłać do kolekcji :grin:
Czemu, nie ten dział :??:

Coś takiego może zrobić autor tematu. W tym przypadku Klimas :pa:

jest uszczelka na deklu, kosztuje grosze w ASO

No przecież pomógł :grinning:

Cholerka :astonished: 12 razy pomogłem i trzeźwy chodzę :laughing: :laughing: :laughing:

musisz poprostu pobierać płatności przelewem, a nie punktami :smiling_imp:

Trzeba o tym pomysleć :grin:
Twoja sprawę ogarnę w piatek :face_with_rolling_eyes: