Mam zaszczyt poinformować szanownych kolegów ,że 7 maja stałęm się szczęśliwym posiadaczem 635 CSI z 1983 roku .Autko wymaga dopieszczenia ,ale od pierwszego dnia daje wiele radości pozdrawiam Janusz :pa:
poniżej załączam zdjęcia mojego cudeńka ![]()
czy na tej e23 jest kartka ‘sprzedam’ czy mi sie wydaje?
tak jest kartka na tej e23 a raczej była ponieważ została ona już sprzedana…
Gratulacje, Janusz…
Szkoda, że siostrę sprzedałeś ![]()
superancko - widzimy się we wrześniu w Policku ![]()
No i dopiął swego - gratuluję
!
Widziałem live (ale tylko z zewn - padał deszcz), Janusz pojawił się pochwalić nabytkiem … na pierwszy rzut oka wygląda na zdrową i kpl… ![]()
Gratulacje, Janusz
Gratulacje :piwko: