następna 635 csi w powiecie koszalińskim w Sarbinowie

Mam zaszczyt poinformować szanownych kolegów ,że 7 maja stałęm się szczęśliwym posiadaczem 635 CSI z 1983 roku .Autko wymaga dopieszczenia ,ale od pierwszego dnia daje wiele radości pozdrawiam Janusz :pa:
poniżej załączam zdjęcia mojego cudeńka :slightly_smiling_face:

czy na tej e23 jest kartka ‘sprzedam’ czy mi sie wydaje?

tak jest kartka na tej e23 a raczej była ponieważ została ona już sprzedana…

Gratulacje, Janusz…
Szkoda, że siostrę sprzedałeś :face_with_rolling_eyes:

superancko - widzimy się we wrześniu w Policku :bulb:

No i dopiął swego - gratuluję :slightly_smiling_face: !

Widziałem live (ale tylko z zewn - padał deszcz), Janusz pojawił się pochwalić nabytkiem … na pierwszy rzut oka wygląda na zdrową i kpl… :sunglasses:

Gratulacje, Janusz

Gratulacje :piwko: