chciałem sie dowiedzieć co sądzicie o “szperze” (zaspawane satelity) w 735?? teoretycznie samochód nie powinien skręcać
. Taki samochodzik nabyłem i zastanawiam sie czy musze to zmieniać czy niekoniecznie :??:
mysle ze nie ma sie nad czym zastanawiac . szukaj nowego mostu …
elektroszpera w e23 - tego jeszcze nie bylo
.
A jakie może ciągnąc za sobą konsekwencje niewymienienie mostu oprucz przyśpieszonego zużycia opon i wiekszego spalania??
Nagla smierc na zakrecie ![]()
szczegolnie jak na zakrecie spawik pusci i cos sie przemieli albo zblokuje
nie mam doswiadczen z takimi patentami ale nie ryzykowalbym z taka “szpera” bo to jest juz wlasnie druciarstwo ![]()
Zwłaszcza na mokrej nawierzchni
:\ noto zmienie jak takie to może byc niebezpieczne.
Poza tym szybko zuzywają się tuleje tylnej belki, łącznki stabilizatorów, no i oponki ![]()
Nie mam dobrych opon, jak spadł śnieg to nie zawsze układ różnicowy mi się włączył, więc parę skrzyżowań powiększyłem o dodatkowy wjazd. Nie chce wiedzieć jak się jeździ na co dzień ze sztywnym mostem. (na mokrym to istny dzwon na zak®ęcie)