Czy ktos mial lyb ma problem z nie domykaniem sie szyby w drzwiach w e24 ?
rozchodzi sie o okolo 7mm moze 6,5mm 
jak ja chwyce rekoma i pociagne do gory to szyba ma luz na tyle zeby sie domknac, ale silnik jej nie domyka, z drugiej strony jest ok
czy jest jakas regulacja na szybie lub silniku ??
Mam taki sam problem w cs1. Też proszę o radę.
Hmm. Powiem szczerze że nie wiem co może być przyczyną takiego zachowania jak u Ciebie. Normalnie jest regulacja miejsca zatrzymania szyby. Mniej więcej centralnie jest śruba z takim “stoperem”. Kiedy szyba dojedzie do góry to w momencie dotknięcia tego stopera zatrzymuje się. Kiedy jest zerwana ta śrubka i nie ma stopera albo jest on luźny szyba będzie dojeżdżać zbyt wysoko. Możliwe że stoper jest dokręcony zbyt nisko, wtedy zatrzymywała by się zbyt późno ale nie potrafię wyjaśnić luzu. Poza tym to co pisze to CS/1 a ty masz CS więc spodziewał bym się że może być jeszcze inaczej. Zdejmij boczek, pstryknij foty zobaczymy jak to wygląda.
technologia “szyba w e24” jest trochę bardziej skomplikowana…
ustawienia sa nastepujące:
- zatrzymanie góra,
- zatrzymanie dół,
- zatrzymanie na zewnątrz (góra i dół)
- zatrzymanie do wewnątrz (góra i dół)
więc jest to problem znacznie więcej niż trójwymiarowy 
Nie no, jest bardzo dużo generalnie regulacji, wspominając choćby o nachyleniu na boki, czy przód tył etc. Jemu jednak chodziło o zatrzymanie góra więc o tym napisałem…